Blog J.B.

Życzenia noworoczne

Autor: admin o niedziela 1. stycznia 2012

Wkroczyliśmy w kolejny rok – czas nadziei i niepokojów. Moim Najbliższym, Przyjaciołom i Znajomym, Współpracownikom, „męczennikom literek” [czytelnikom moich tekstów] oraz Moderatorom obu stron [tej i parafialnej] i You Tube [dzięki którym mogę zamieścić poniższy nietypowy załącznik do życzeń – życzę SPOKOJNEGO, OBFITEGO W BOŻE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO I LUDZKĄ ŻYCZLIWOŚĆ NOWEGO ROKU 2012. KAŻDY DZIEŃ – DZIĘKI SKUTECZNEJ REALIZACJI NAJSKRYTSZYCH PLANÓW I ZAMIERZEŃ – NIECH STAJE SIĘ „CHWILĄ ZAPIERAJĄCĄ ODDECH”… wszak „Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale liczbą chwil, które oddech zapierają”.

„Na pohybel” wszystkim „czarnowidzom” życzę, aby ten czas był spokojny, stabilny – po prostu DOBRY. SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!!

11 komentarzy do “Życzenia noworoczne”

 1. Paweł napisał(a):

  Ale ksiądz bajerancki mix zrobił 😀
  Szczęśliwego nowego roku 🙂

 2. Magdalena =) napisał(a):

  Wystrzałowa impreza . 😉 też tam byłam i widziałam to na żywo, niesamowite. Golden Time postarał się!
  SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU! :*

 3. Bożena napisał(a):

  Życzę szczęścia, miłości, wytrwałości i dożo, dożo, dużo zdrówka w 2012 roku oraz wyrozumiałości bohaterów proboszczowych filmów, zdjęć i męczenników literek ( na co bym zbytnio nie liczyła będąc na księdza miejscu). Co do ” wystrzałowej nocy ” w tym roku obserwowałam fajerwerki z bezpiecznego, czwartego pietra. Widoczki były równie piękne jak na filmie. To jedne z tych chwil zapierających oddech. Oby nie zabrakło ich w Nowym Roku, czego sobie i innym życzę.
  Ps. Podkład muzyczny do filmu, delikatnie mówiąc, zaskoczył mnie. Nie znałam księdza
  ” z tej strony”, ale cóż, człowiek dziwi się cale życie poznając drugiego człowieka.

 4. Monika napisał(a):

  Prezentacja jak zawsze super 🙂 Podziwiam ksiedza ze tyle czasu chcialo sie ksiedzu stac na dworze mi by sie nie chcialo 😛

 5. TERESA napisał(a):

  Prezentacja jak zwykle supcio i podkład muzyczny udany, podziwiam KSIĘCIUNIU

 6. Bapi :P napisał(a):

  No no ładny filmik :).
  A jaka muzyka w tle, ja również jak Pani Bożenka nie znałem Księdza „z tej strony” hehe :).
  Elegancko 😉

 7. Rysiek napisał(a):

  Mimo, że często lubię trochę pokrytykować, tym razem pochwalam podpisując się pod wypowiedziami moich poprzedników. Tak trzymać. A niedługo parafia w Księginkach słynąć będzie nie tylko ze swojej działalności ale i z produkcji filmowych. Pozdrawiam życząc wszystkiego dobrego w 2012 roku.

 8. Irena napisał(a):

  Podpisuję się pod wypowiedziami wszystkimi moich poprzedników, zaskoczył mnie Ksiądz ale to dobrze, uśmiechałam się oglądając. Życzę szczęśliwego roku 2012, ludzkiej życzliwości, zdrowia i więcej tak wspaniałych produkcji filmowych!

 9. Edka napisał(a):

  Na początku zapowiadało się tajemniczo i nastrojowo. Życzenia piękne – oby tych pięknych chwil wstrzymujących oddech było jak najwięcej w tym Nowym Roku. Przyłączam się do tych życzeń. A co do dalszej części… – podkład muzyczny genialny, pokaz fajerweków – jestem pod wrażeniem. I jak tu nie witać tego nowego maleństwa 2012 w radosnym nastroju? Archiwum parafii wzbogaciło się o kolejny świetny materiał.

 10. Damian napisał(a):

  Super filmik,muzyka też inna,ale może się podobać,fajerwerki w Golden Time były nieziemskie,a sama impreza godna polecenia,w końcu na Księginkach mamy super księdza i super lokal.Polecam

 11. Smlq napisał(a):

  Dopiero teraz zobaczyłam ten filmik 😀 he he rmx pierwsza klasa :d Końcowa nutka wymiata 😀 A Księdzu Życzę Błogosławionego oraz Szczęśliwego Nowego Roku 2013 😀 ! Pozdrawiam z Radostowa ! 😀 !

Zostaw komentarz

XHTML: Możesz użyć następujących tagów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>